To jsme my – průvodci – ze školky.
Provádíme děti světem.

Adéla Richterová

Vedoucí školky

Adélka je hnací motor školky, která je jejím třetím dítětem :-) Nebojí se změn a má spoustu nápadů, které promýšlí a konzultuje a pak přivádí do praxe. Zároveň starostlivě pečuje o svůj tým i o rodiče dětí. Záleží jí na tom, aby ve školce byli všichni spokojení. 

Lucka S.

Bára Malijevská

Průvodkyně, metodička

“Bára dává dětem čas a prostor na opravdové dětství. Pečlivě se věnuje každému malému človíčkovi a pomáhá mu vrůstat do života školky. Má schopnost vidět svět a situace v něm dětskýma očima.”

Adéla R.

Verča Hasíková

Průvodkyně
 
“Verča- bezva kolegyně a průvodkyně v jednom. Má neustále nové tvořivé nápady. Ráda tráví svůj čas s dětmi, stále s dobrou náladou a plná elánu.”
 
Marta T.

Zdeňka Hanušová

Průvodkyně

„Zdeňku děti vnímají jako kamarádku a přitom ji přirozeně respektují. Není nic s čím by si neporadila, jednou rukou štípe dřevo a druhou současně kouzlí báječnou bezinkovou šťávu. Do týmu i mezi děti vnáší klid, nadhled a svůj báječný smysl pro humor.”

Adéla R.

Lucie Sádlová

Průvodkyně – zkušený záskok, v případě potřeby

„Lucka pro mě znamená klid (mír), obdivuhodně vplouvá mezi děti, naprosto nenásilně a přirozeně.“

Zuzka

„Lucka vchází do školky vždy s úsměvem a taškou plnou knížek, pracovních sešitů a nápadů na tvoření.“

Lucka B.

Petr Sádlo (Bubun)

Pohotovostní záskok, využíváme ho i jako „školníka“ :)

„Bubun ukazuje dětem, že práce je hra a zábava. Užívá si společnost dětí – partu srdečných kamarádů.“

Růženka

Marta Tvrdíková

Průvodkyně – zkušený záskok, v případě potřeby

“Marta nám vždy přináší úsměv, nápady a elán sobě vlastní… S pomocí flétničky děti inspiruje a ukazuje pestrý svět hudby. Prožívá s nimi jejich spontánnost a zároveň dbá na respektování hranic.”

Verča H.

Lucie Baráková

V současné době na rodičovské dovolené.

„Lucka s dětmi prožívá každý den naplno. Ukazuje jim, že když se chce, všechno jde. Dětem by se rozdala. Pořád přichází s novými nápady, má v sobě neuhasínající elán, nadšení a chuť tvořit. Od dětí se učí, že někdy je fajn prostě nedělat nic a že si může užívat tvoření pro tvoření, a ne pro výsledek.“

Lucka S.